Компанія Superdveri є вашим надійним партнером і помічником, що здійснює поставку функціональних високоякісних дверей для будівель різного призначення. Якщо ви задумали ремонт в квартирі і вам необхідно підібрати двері під інтер’єр кімнати — ми допоможемо вам з цим. Якщо потрібно облаштувати велику оселю різними вхідними і міжкімнатними конструкціями — ми й тут прийдемо вам на допомогу. Якщо потрібна велика партія дизайнерських дверних конструкцій для приватного чи адміністративного сектору — ми втілимо ваш запит в реальність! Словом, для Superdveri немає нічого неможливого, про що свідчать сотні позитивних відгуків від клієнтів та, власне, вдало оформлені приміщення нашими виробами!

 

Розмаїття продукції від Superdveri: обирайте, купуйте, заощаджуйте! 

За майже 15 років існування, наша компанія значно розширила сферу діяльності, надаючи клієнтам не просто великий вибір товару, але й ряд корисних послуг з індивідуального підбору, доставки і монтажу конструкцій як для невеликих домівок, так і для цілих житлових комплексів, будівель офісного призначення тощо. Число задоволених клієнтів та нових замовників стрімко зростає, що не може не радувати команду Супердвері! Разом з нами ви завжди отримуєте якісний результат!

 

Відвідуючи каталог магазину, можна переконатися, що в Superdveri постійно оновлюється та поповнюється асортимент, тому абсолютно кожному вдасться купити двері собі до вподоби! Компанія презентує як вхідні, так і міжкімнатні двері різного дизайну, кольору, типу обробки, розміру і бренду на ваш вибір! Зокрема, придбати двері пропонується й юридичним особам, що означає повне надання офіційної документації на покупку від нашого підприємства згідно із законодавством України.

Ви можете замовляти продукцію в наявності на сайті Superdveri або ж оформлювати індивідуальні замовлення! Ціни на представлені товари є фіксованими, проте у нас також можливо купити двері оптом! У такому разі, від кількості покупок залежить кінцева вартість продукції. Таке рішення обіцяє значну економію коштів, що не може залишити байдужими справжніх підприємців!

 

Як ми співпрацюємо з українським бізнесом

На нашому сайті представлені роздрібні ціни на кожну окрему одиницю товару. Проте ми цілком підтримуємо бажання споживачів оформлювати оптові замовлення! Це як ніколи актуально для бізнесу різноманітного направлення: краса, спорт, торгівля, навчання тощо. Так, до прикладу, Superdveri має великий досвід співпраці з мережею салонів краси ЛазерХаус, а також з багатьма стоматологічними клініками та готельними комплексами. Значна частина роботи приділена також компаніям, що володіють офісними приміщеннями типу багатоповерхівок. Ми також маємо практику з поставкою конструкцій для новобудов, котеджів і таунхаусів. Двері від нашої компанії прикрашають усі поверхи нового сучасного офісу одного з найбільших забудовників України – компанії Інтергал-Буд. Заміський готельно-ресторанний комплекс SHELEST також довгий час використовує в інтер'єрах тільки двері від свого надійного партнера - СУПЕРДВЕРІ.


Магазин Superdveri плідно співпрацює з провідними виробниками дверей та фурнітури для дверних конструкцій напряму. Саме це дає неймовірно широкі можливості щодо отримання найкращого асортименту та цінової пропозиції на товар!


Спеціалісти нашої компанії щодня займаються підбором вхідних дверей для елітних ресторанів, затишних столичних кав'ярень; встановлюють протизламні двері для складу та протипожежні конструкції для сервісних приміщень; оздоблюють міжкімнатними дверима офісний простір. Зважаючи на це, магазин підготував цінові поступки оптовим замовникам, які отримують вигідні пропозиції й на наступні покупки! Вважаємо, що це найкращий вид співпраці, який сприятливо впливає як на розвиток клієнтського бізнесу, так і на підвищення економіки держави в цілому!

 

 

Найкращі пропозиції від Superdveri — ми знаємо, які саме двері вам потрібні! 

Що собою представляє надійна та перевірена компанія? Непоганий асортимент продукції, оптимальні ціни та вдало запущену рекламну кампанію? Насправді показником рівня підприємства завжди є піклування про комфорт клієнта. Адже недостатньо просто продати товар і розійтися як незнайомці. Споживач від перших хвилин знаходження на сайті магазину та від моменту спілкування із спеціалістом повинен відчувати легкість та невимушеність. Піклування - ось що є ключем успіху компанії.

 

Звісно ж, основним напрямком діяльності Superdveri залишається продаж дверних конструкцій. Проте нам надзвичайно важливо, щоб замовник був задоволеним на всі 1000% після нашої співпраці. Повністю це досягається шляхом надання комплексних послуг і пропозицій! Таким чином, в нашому магазині можна не тільки оформити покупку, але й замовити консультацію, підбір, огляд та встановлення конструкцій! Це дуже зручно для клієнтів, адже далеко не всі розбираються в якості виробів, в їхньому призначенні, тонкощах експлуатації тощо.

 

Команда фахівців Superdveri пропонує:

  • правильні заміри дверних конструкцій
  • монтаж нових та демонтаж старих дверей
  • підбір необхідної фурнітури 
  • повноцінне продажне обслуговування

 

Тож з бажанням бачити загальну картину оздоблення приміщення дверима цілісною та довершеною, звертайтеся до тих компаній, які піклуються про кожного свого клієнта! Із Superdveri вам гарантовано справжній затишок і тепло!


Будь ласка, звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів: 

(068) 654-99-77      (050) 412-22-99      (068) 412-22-99

 

Напишіть нам у Viber         Напишіть нам у Telegram


Ми ж готові приймати ваші заявки, надавати компетентну консультацію та супроводжувати вас на всіх етапах покупки!