❗️TERMIX❗️

❗️НОВИЙ СЕГМЕНТ ВУЛИЧНИХ ДВЕРЕЙ❗️

❗️ТРИ КОНТУРИ УЩІЛЬНЕННЯ❗️

Стандартні розміри дверного блоку: 

✅ 860 х 2050

✅ 960 х 2050

👌Ціна дверного блоку в комплекті - 31900 грн

Двері Termix в інтер'єрі будинкуTermix новинка вхідних дверейКонструкція дверей з терморазривом

⭐️Thermix – нова колекція вуличних дверей від ТМ Abwehr. Ця серія розроблена спеціально для використання в приватних будинках та котеджах з урахуванням підвищених вимог та навантажень.

⭐️Атмосферний захист – Зовнішнє покриття дверей - метал Lampre. Це італійський матеріал, який складається з оцинкованої сталі, шару полімеру і накатаної зверху вуличної плівки. Покриття стійке до атмосферних впливів (ультрафіолет, вологість, мороз тощо) та механічних пошкоджень.

⭐️Терморозрив по коробу та полотну чудово захищає двері від конденсату та промерзань.

⭐️Теплоізоляційний захист - 3-х шарове наповнення полотна. Екструдований пінополістирол (20 мм) - один з найкращих матеріалів, що володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності, тобто вам гарантоване надійне утримання тепла в приміщенні. Фольгоізол (двошаровий) відрізняється видатними ізолюючими властивостями. Завдяки йому до 95% тепла залишається в будинку. Мінеральна вата 50 мм (45 кг/м3) надає полотну та коробу високу ступінь шумо- та теплоізоляції. Матеріал негорючий та екологічний.

⭐️Зломостійкий захист - В цьому сегмені використовуються замки 3 класу секретності – KALE 257 / 252 сувальдний та циліндровий (Туреччина).

Ці замки надійно захищають двері від методів несанкціонованого відкриття. Два листа металу надають додаткову жорсткість конструкції, що позитивно впливає на термін служби дверей. 

ДЕТАЛЬНО З КОМПЛЕКТАЦІЄЮ ДАННОЇ ДВЕРІ ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ НА СТОРІНЦІ ТОВАРУ 👉 ТУТ

❗️Любу информацію ми готові надати вам по нашому контактному телефону:

📲 +38(068) 654-99-77 Viber/Telegram

🔧 Монтаж Київ та Київська область. Можливий виїзд на монтаж по всій території України