Понад усе, чого хочеться свідомим та відданим громадянам - це миру і злагоди для своєї країни. Відбудова помешкань, що зазнали значних пошкоджень від початку повномасштабного вторгнення, - це процес, який вже сміливо можна вважати частиною маленької перемоги, прагненням до нового і кращого спільного майбутнього! Нагальну потребу у відбудові багатоповерхівки, або ж і цілого житлового комплексу, побачила і почула держава, запустивши проект єВідновлення сайт “Дія”. А от залюбки втілити цю потребу у реальність допомагають єВідновлення магазини учасники, до яких нещодавно приєдналася також наша компанія з продажу дверей Superdveri! 

 

 

    Товари за програмою єВідновлення замовити відтепер можна від компанії Superdveri!

єВідновлення – це відносно нова державна програма, яка почала функціонувати з травня 2023 року. За цим проектом кожному українцю, домівка якого зазнала ушкоджень через війну, належить грошова компенсація за зруйноване житло. Вже понад 15 тисяч людей встигло скористатися цією можливістю, тож число компаній, які надають свої послуги / товари на єВідновлення, теж помітно зростає.

Долучитися до такої важливої місії вирішила також уся наша команда Superdveri! Тому віднині товари за програмою єВідновлення купити може кожен, хто потребує реальної підтримки та допомоги у реконструкції рідного житла! Зокрема, ми спеціалізуємося на постачанні високоякісних дверей різного призначення від провідних українських та європейських брендів. Ми абсолютно готові також додатково запропонувати спеціальні умови замовлення, індивідуальний підхід та лояльні ціни!

Будьте певні, саме з Superdveri вам вдасться підібрати надійні та стильні двері для дому або квартири просто на сайті - зручно, швидко та без переплат!

З програмою єВідновлення магазини учасники, серед яких знаходиться й наша компанія Superdveri, можна також ознайомитися тут: єВідновлення сайт https://erecovery.diia.gov.ua/.   

 

 

   Грошова компенсація за зруйноване житло: кому, що і як?

Звісно ж, програма єВідновлення за такий недовгий період існування привернула увагу багатьох громадян, а також викликала багато додаткових питань. І на головні з них вже є готові чіткі відповіді.  
 

 Чи маю я право отримати кошти?

Грошова компенсація за зруйноване житло гарантована громадянам України, які є власниками пошкодженого житла внаслідок бойових дій. 

 • Пошкоджене через бойові дії після 24 лютого 2022 року.
 • Розміщене на неокупованій території, де не ведуться активні бої.
 • Підлягає відновленню.
 • Не було відремонтоване самостійно.

 

 Яку суму коштів виплачує держава?

Розмір виплати визначає спеціально створена комісія в такій послідовності:

 • Проводить обстеження та встановлює ступінь пошкодження житла.
 • За результатами оцінки визначає суму виплати.

 

 Для яких об'єктів назначається компенсація за зруйноване житло та як витратити отримані кошти?

За отриману компенсацію ви можете або товари за програмою єВідновлення купити, або замовити відповідну послугу від будівельної компанії. Така компенсація розрахована на: об'єкти нерухомого майна, одноквартирні будинки (зокрема відокремлених житлових будинків садибного типу, зблокованих будинків з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці, котеджів та будинків одноквартирних підвищеної комфортності), на квартири (житлові приміщення).
 

 

    Програма єВідновлення: як правильно надіслати запит на компенсацію?

Для того щоб у майбутнього отримати компенсацію на відновлення власної будівлі, що постраждала від воєнних обстрілів та атак, вам варто:

 1. мати доступ до порталу “Дія”;
 2. відкрити послугу єВідновлення;
 3. повідомити про пошкоджене майно через власний кабінет у застосунку “Дія”;
 4. відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми;
 5. заповнити та надіслати заяву через Дію;
 6. після перевірки вашого об'єкта, що постраждав, комісія фіксує руйнування та визначає точну суму компенсації;
 7. підтвердження вашого запиту та власне кошти надходять на картку єВідновлення (термін використання виплати - впродовж 12 місяців з дня отримання).

 

двері єВідновлення Київ

   єВідновлення магазин партнер Superdveri пропонує ряд товарів та послуг!

Заради програми єВідновлення магазини Київ пропонують свою продукцію та професійне виконання будівельних робіт за найкращими цінами! Насамперед інтернет-магазин Супердвері надає не лише можливість придбати необхідні двері прихованого монтажу під оздоблення, міжкімнатні, вхідні та розсувні двері, плінтус, але й скористатися такими пропозиціями:
 

 Прорахунок виробів

Це включає комплексну допомогу спеціаліста компанії, який представляє клієнту одразу кілька цінових варіантів того самого рішення. Тут ви отримаєте ідеальне технічне рішення за виділений бюджет.

 Замір дверей

Від нас - виїзд на об'єкт замовника (ця послуга є платною – вартість слід уточнити у менеджера магазину, який веде ваше замовлення). Ніякої похибки: тільки точні заміри і готова технічна карта дверних отворів об'єкта із зазначенням умов їх доопрацювання за необхідності. 

 Монтаж (встановлення) дверей

Передбачає професійне встановлення конструкцій на вашому об'єкті, у точно зазначений час та за попередньо визначену вартість.

 

   Товари за програмою єВідновлення купити в інтернет-магазині Superdveri!

Якщо вам потрібна послуга від єВідновлення магазини Київа до ваших послуг! Зокрема, йдеться про онлайн-магазин Супердвері. Щоб на наших сторінках вам було максимально зручно здійснювати замовлення, ми підготували для клієнтів каталог та спеціальні фільтри, за допомогою яких, вийде набагато швидше знаходити потрібну модель виробів.

Рекомендуємо уточнювати у нашого фахівця перелік товарів, які входять до програми єВідновлення або можна власноруч переглянути ці товари на нашому сайті. 


Для швидкого оформлення заказу потрібно:
✔  Зайти в каталог продукції на нашому сайті;
✔  Знайти товари які в каталозі виділені позначкою єВідновлення;
✔  Вибрати товари, які підходять вам за своїми параметрами та характеристиками;
✔  Згідно з вибраного переліку товарів, наш фахівець погодить з вами остаточну суму вашого замовлення;
✔  Приїхати для розрахунку в наш магазин розташований за адресою: м. Київ, вул. Ахматової, 30

Варто зауважити, що оплату за послуги доставки та монтажу товарів через єВідновлення магазин партнер Superdveri не приймає цією карткою.
 


    Товари за програмою єВідновлення: