Кількість
|
Вартість
|
||
|
Особливості вибору плінтусів
Сьогодні ми поговоримо про плінтус. Багато хто помилково вважає, що це найменша частина інтер'єру. Насправді, це не так. Плінтус обрамляє ваш інтер'єр, підкреслює і виділяє або ставить акцент, а не просто приховують стик між підлогою та стіною.
Вибір кольору плінтуса
З чого почати вибір плінтусів у Києві тим, хто все-таки вирішив купити ці вироби? Звісно ж із вибору кольору. Коли ми потрапляємо до приміщення, перше, що нам трапляється на очі – це колірна гама. І її ми маємо визначити насамперед, коли підбираємо плінтус. Які є способи вибрати колір плінтуса?
Якщо ви захочете купити плінтус в колір покриття для підлоги, ви точно не помилитеся і не зіпсуєте свій інтер'єр. Це досить часто розхоже рішення, ціна якого досить помірна.
Колірна подоба - цілком розумне рішення для тих, хто не любить ризикувати та експериментувати. Варіант підходить для масивної дошки ламінату, лінолеуму, паркету.
Колір стін. Це також чудове рішення для вибору кольору плінтусів. Але при цьому способі є одне значне обмеження. Стіни у вас мають бути однотонні. Тобто вони або повинні бути пофарбовані або шпалери повинні бути підібрані відповідним чином. У такому разі ми можемо досягти одного дуже цікавого дизайнерського ефекту: візуально висоту приміщень ми таким чином збільшуємо.
Колір міжкімнатних дверей. Де ж купити такий плінтус у Києві? Все досить просто. Більшість прогресивних виробників дверей мають у своєму асортименті плінтус також. У такому випадку плінтус виготовлений на тій же лінії і має те саме покриття, що дверна лиштва і дверна коробка.
Контрастний колір. Таке рішення підійде не всім, лише тим, хто не боїться ризикувати. Воно може стати вишуканим доповненням інтер'єру.
Вибір матеріалу плінтуса
Після того, як ми визначились із кольором, треба визначитися і з матеріалом. Дерев'яний плінтус - це ідеальне рішення, яке добре підійде для дерев'яної підлоги, паркету, паркетної дошки або ламінату. Воно також добре підійде для плитки під паркет. Ціна на цей варіант плінтуса найвища. Але його переваги цілком очевидні: це міцний, надійний і дорогий матеріал. Основна особливість дерев'яного плінтуса в тому, що його можна монтувати лише на ідеально рівні стіни.
МДФ-плінтус з ламінованим або шпонованим покриттям за характеристиками міцності поступається дереву. А ось за естетичними характеристиками він жодного разу не поступається. Якщо мати певну частку кмітливості, то такий плінтус можна змонтувати і на нестандартні стіни, наприклад, на радіусні стіни.
ПВХ-плінтус - найдешевший і найпопулярніший варіант, який добре підходить для лінолеуму, плитки, ковроліну або ламінату. Рішення просте та універсальне. У будь-якому будівельному гіпермаркеті Києва ви зможете знайти плінтуси різних кольорів і фактур: під дерево, під камінь або просто однотонний.
На що звернути увагу при виборі ПВХ-плінтуса в Києві? По-перше, такі плінтуси бувають різні. Бажано купити плінтус із кабель-каналом, в якому можна за необхідності прокласти додатковий провід, якщо знадобиться. Усередині кабель-каналу розташовуються кріпильні шурупи. Це спрощує монтаж плінтуса та приховує кріплення до стіни.
По-друге, важливо, щоб ПВХ-плінтус був з м'якими краями, які щільно прилягають до стіни і дозволяють монтувати таку плінтус навіть на не дуже рівні стіни. Основним недоліком ПВХ-плінтусів є елементи, що виконують роль внутрішніх та зовнішніх кутів, стиків, заглушок. Часто, наприклад, якщо їх зачепити ногою чи шваброю, вони відскакують, і не завжди легко повернути місце.
Металевий плінтус має високий ступінь міцності. В основному такі плінтуси виготовляють із анодованого алюмінію. Перевага випливає із природи самого матеріалу, з якого вони виготовлені. Це міцність, в першу чергу, і звичайно краса. Такі плінтуси зазвичай застосовуються в стилі "мінімалізм" або "хай-тек". Основна особливість роботи з ними - це підвищена складність монтажу, зважаючи на необхідність точно запилювати виріб. А також, якщо ви захочете купити таку плінтуси, то її, як і дерев'яні, потрібно буде встановлювати тільки не ідеально рівні стіни.
Пробковий плінтус доцільно купити, якщо підлогове пробкове покриття, і по дизайну необхідно дотримати цілісність підлоги і плінтуса. Основним недоліком є його крихкість та слабка стійкість до пошкоджень. Однак такий плінтус має свої переваги: його легко встановлювати на криволінійні стіни.
Плінтус із дюраполімеру під фарбування або МДФ під фарбування. Відмінна риса таких плінтусів – це можливість безшовного монтажу завдяки подальшому фарбуванню. Поверхня зроблена спеціально для фарбування. Тому така плінтуси знайшли своє застосування в класичних інтер'єрах. Відмінною особливістю є велика різноманітність профілів та наявність гнучкого плінтуса. Однак ціна монтажу таких плінтусів більш висока, порівняно з іншими, через фарбування, яке проводиться після їх монтажу. Тому купити їх може дозволити собі не кожен.
Прихований плінтус
Прихований плінтус знаходиться в одній площині зі стіною. Лицьовим матеріалом може бути дерево, кераміка, метал чи пластик. Цей плінтус монтується в порожнину внизу стіни, утворену заставним профілем, який монтують задовго до виконання фінішного оздоблення, перед самою штукатуркою. Для початку потрібно купити потрібний плінтус в одному з будівельних магазинів Києва. Ціна його цілком помірна. Потім, встановивши профіль прихованого плінтуса, приступають до набивання сітки та влаштування маячної штукатурки, яка дає глибину 2-3 сантиметри, щоб сховати прирізку покриття для підлоги лицьовим профілем самого плінтуса.