Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ламіновані

Фабрика дверей "Папа Карло" була заснована у 1996 році. З того часу і до сьогодні підприємство активно розвивається, удосконалює технологію виробництва та розширює асортимент продукції. В даний час це одна з найпередовіших компаній в Україні. Продукція фабрики мають попит як на вітчизняному ринку, так і за кордоном.

Технологія виробництва ламінованих розсувних дверей

Фабрика дверей "Папа Карло" має великі лісові ресурси та власне заготівельне виробництво клеєного бруса. Завдяки чому може забезпечити контроль якості на всіх етапах виробництва від заготівлі та складування пиловника до відправлення готових дверей замовнику.

Етапи виробництва дверей:

  • розпилювання деревини на високоточних роботизованих стрічкових апаратах;
  • сушіння деревини в автоматичному режимі за спеціально розробленою програмою, яка виключає можливість внутрішньої напруги в заголовку;
  • контроль вологості дошки;
  • після сушіння дошки розпускаються на бруски потрібного перерізу;
  • відбираються бруски без дефектів, які можуть вплинути на якість готової продукції;
  • процес склеювання також автоматизовано;
  • для надання жорсткості брусу та збереження форми під час експлуатації, заготівля обклеюється тонким шаром листового матеріалу;
  • загортання заготовки проводиться на високошвидкісних автоматизованих верстатах;
  • фарбування та шліфування дверей здійснюється на повністю автоматичній лінії, яка є єдиною в Україні;
  • завершальним етапом є збирання дверей.

Завдяки автоматизації основних технологічних процесів фабриці дверей "Папа Карло" вдається виробляти широкий асортимент дверної продукції європейської якості у великих обсягах.

Особливості ламінованих розсувних дверей "Папа Карло"

Якщо через нестандартне планування квартири, будинку, офісу та інших типів комерційних приміщень, ви не можете встановити звичайні двері, у таких випадках можна використовувати розсувні двері. Також цей тип дверної конструкції може бути елементом декору інтер'єру.

Перевага виробництва дверей на фабриці "Папа Карло" - можливість виготовлення всіх дверей із основних колекцій у розсувному варіанті.

Серія розсувних дверей Millenium-SL

Основною колекцією розсувних дверей від фабрики Папа Карло є серія Millenium-SL. При створенні дверних конструкцій даної серії використовується більш тонкий профіль дверей, що ламінує. Це дозволяє зробити конструкцію легшою як візуально, так і фізично. Що у свою чергу дає можливість виготовляти та встановлювати двері великих розмірів (висота – до 2400 мм, ширина – до 1100 мм).

Ще однією технологічною особливістю розсувних дверей серії Cosmopolitan-SL є відсутність нижньої рейки. Такий варіант конструкції зручніший у використанні. Є два типи кріплення: настінне та стельове.

Різноманітність кольорів ламінату (екошпон) та текстури обробки дозволяє підібрати двері під будь-який стиль інтер'єру. Завдяки обробці з використанням технології ламінування, двері зберігають тривалий час початковий зовнішній вигляд та характеристики, навіть за інтенсивного використання в місцях з великою прохідністю.

Немає товарів

Вгору
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber