Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Циліндри

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Циліндри для замків

Сьогодні питання охорони приватної власності актуальне як ніколи, дедалі більше людей шукають додаткові варіанти захисту своїх речей. Більшість власників житла стоять залізні двері, але не завжди вони забезпечують повноцінний захист від незаконного проникнення. Необхідно приділяти значну увагу замкам, зараз багато споживачів зупиняють свій вибір на личинці механізм замків.

Циліндр – це пристрій, завдяки якому функціонує запірний механізм дверей. Основне завдання такого механізму зробити замки таємними від сторонніх очей, такі замки називають кодовими. При повороті ключа починає працювати важіль, що приводить в рух замкові ригелі.

Щоб безпека житлового приміщення була повноцінною, необхідно, щоб личинка дверей була зроблена на високому рівні. Так, щоби зловмисники не повинні його зламати, пошкодити, просвердлити, зламати. Циліндр – серце замку, він має бути виконаний із якісного матеріалу, він має бути незрозумілим для сторонніх людей, тому в ньому має бути оригінальна начинка. При цьому циліндр двері повинен легко працювати для господаря квартири, щоб використання замку було легким та комфортним.

Як вибрати циліндр

Личинка дверного замку – найважливіша річ, тому цей товар має попит у сучасного споживача. Тому в торгових точках представлений досить широкий асортимент цього різновиду дверної фурнітури. Люди при покупці керуються такими критеріями:

 • вартістю;
 • особливостями влаштування личинки замку;
 • розмірами, кольором тощо;
 • матеріалом дверей.

Дверний механізм повинен простим, працювати справно, не завдавати незручностей, служити багато років. Виходячи з цього, щоб купити якісну серцевину замку слід зрозуміти:

 • з якого матеріалу потрібно;
 • який колір виглядатиме найбільш гармонійно з дверима;
 • який секретний механізм закладено основою циліндра;
 • яким чином діятиме серцевина у замку.

Сьогодні серцевини замків виготовляють із двох матеріалів – латунь та нікель. Остаточний вибір допоможуть зробити особливості інтер'єру приміщення та колір дверей. Найбільш важливо купити серцевину з підвищеною таємністю, але одночасно механізм має бути зрозумілим власнику дверей.

В Україні зараз можна купити личинки з бронепрокладками, які надають замку підвищеного ступеня захищеності від незаконних вторгнень. Відкриття таких замків не приносить особливої ​​складності через акуратно виготовлений механізм, головне – правильно вставляти ключі, в комплекті, що додається до замку, їх зазвичай буває 3-5 штук.

Крім того, ще одним елементом безпеки є наявність пазів у дверному серцевині. Чим більше комбінацій у серцевині замку, тим більше комбінацій, що формуються штифтами, тим його складніше відкрити злодіям. Від кількості комбінацій зростає ціна дверного механізму, висококласні циліндри можуть коштувати дуже дорого.

Поняття дверної серцевини замку узвичаїлося приблизно сто років тому, проте, вдосконалення цієї дверної конструкції триває і донині. Якщо замок дверей має вставлену личинку, то при втраті ключів не потрібно ставити новий замок, необхідно лише оновити циліндр, більшість серцевини замку підходять до будь-якої моделі.

При покупці дверного циліндра, перш за все, необхідно враховувати:

 • щоб замок відкривався без проблем;
 • щоб виробник гарантував довгу службу циліндра;
 • чи буде циліндр надійним.

Зносостійкість дверного циліндра стоїть окремим пунктом, вона залежить від якості матеріалів і властивостей мастила, що застосовується. Ще один необхідний для якісної роботи механізму параметр – це зібрані вузли. Якщо всі перераховані вище показники на високому рівні, то циліндр дверей дуже складно розкрити.

Різновиди циліндрів

Поділ серцевини замків проводиться за ступенем захисту від злому. Виділяються класи стійкості:

 • прості, які можна відкрити протягом 2-3 хвилин, продаються такі циліндри за мінімальною вартістю;
 • складні відкривати доведеться довго, на це може піти до півгодини, ціна на такі дверні серцевини досить висока.

Виділення класів стійкості дверних личинок замків закріплено документально, це стосується якісної продукції від перевірених виробників. Перед покупкою циліндра необхідно перевірити наявність усіх документів, маркування, якщо вони відсутні, краще утриматися від придбання виробу.

Якість личинки замку двері знаходиться в прямій залежності від його ціни, низька вартість найчастіше говорить про посередню якість, яка потім виллється в погане функціонування, і постійно зберігатиметься можливість безперешкодного розтину такої личинки замку будь-якою людиною без підготовки.

Придбати серцевину дверного замку за низькою вартістю має сенс тільки тоді, коли це тимчасовий захід, а потім буде встановлений довговічний механізм. Така ситуація найчастіше має місце при ремонті у житловому приміщенні.

В даний час у великих містах України, серед яких Київ, Одеса, Харків та інші, не важко знайти і купити личинку.

Купити можна і дистанційно, ознайомившись із каталогом виробів на сайті. Можна підібрати і купити виріб за різними цінами, якістю, дизайном, і рівень безпеки замку теж варіюється. Найкраще вибирати циліндр у середньому ціновому сегменті.

Вгору
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber