Ви є виробником дверей?

У зв'язку з тим, що заводи не працюють на пряму з кінцевим покупцем, а також не здійснюють послуги (доставку продукції та монтаж), наша Компанія вже довгі роки є офіційним представництвом фабрики «Папа Карло» у м. Києві, а також найбільшим дистриб'ютором основних великих заводів-виробників дверей. Також, за сприяння нашого дизайн-бюро, деякі із заводів-виробників виробляють ексклюзивно розроблену нами дизайнерську колекцію вхідних та міжкімнатних дверей.

У вас інтернет-магазин дверей чи є шоу-рум де можна подивитися ваші двері "на живу"?

У нас є два повноцінні магазини, що окремо стоять, де ви маєте можливість подивитися практично всі можливі варіанти моделей, оздоблень, кольорів і технічних рішень пропонованих нашими заводами – виробниками. Наші салони: 1) фірмовий салон фабрики дверей «Папа Карло» (Київ, вул. Бориса Гмирі, 8Б); 2) дизайн – студія дверей SUPERDVERI.UA (Київ, вул. Ахматової, 30). З детальною картою місцезнаходження наших магазинів, а також контактними даними та часом роботи Ви можете ознайомитись у розділі «Контакти»

Чи здійснюєте ви доставку в регіони, скільки це буде коштувати?

Наша Компанія регулярно здійснює доставку в будь-яку точку України, вдаючись при цьому до послуг національного оператора вантажоперевезень «Нова Пошта» або будь-якого іншого, яке максимально зручне нашому Замовнику. Вартість доставки замовлення щоразу розраховується індивідуально згідно з тарифами вантажоперевізника. Вартість доставки оплачує Одержувач.

Які дні ви робите доставку дверей?

Служба логістики нашої Компанії здійснює доставку замовлень у будні дні (понеділок – п'ятниця) у робочий час з 9.00 до 18.00
У нас не працює ліфт, чи можуть ваші робітники підняти двері до квартири?
Так, будь-який вид продукції (вхідні, міжкімнатні, розсувні двері, плінтуси та погонажні вироби) наші робітники за відсутності вантажного ліфта або його поломки доставлять прямо Вам у квартиру. Вартість підйому продукції вручну на поверх оплачується окремо за кожну одиницю згідно з прайсами Компанії. Для більш точного розрахунку вартості звертайтесь до нашої служби сервісу або до Вашого персонального менеджера.

Скільки коштує виїзд замірника?

Виїзд Замірника послуга платна. Вартість виміру розраховується Вашим персональним менеджером відповідно до кількості дверних блоків, що заміряються. Також, якщо замір проводиться за межами Києва, береться додаткова не велика доплата. Оплата здійснюється після виміру безпосередньо Замірнику у Вас на об'єкті.

Чи можна замовити замір дверей у суботу?

Так, за попередньою домовленістю ми виконуємо замір дверних отворів у суботу.

Чому доставку та монтаж міжкімнатних дверей неможливо зробити в один день?

У зв'язку з тим, що монтажники починають працювати від ранку (з 9.00), вони не мають можливості очікувати на об'єкті, коли служба логістики доставить двері на об'єкт. Для оптимізації часу Замовника та Компанії алгоритм доставки продукції та її монтажу такий: сьогодні – робимо доставку дверей, завтра – здійснюємо встановлення міжкімнатних дверей. P.S. Монтаж вхідних дверей проводиться щодня.

На якому етапі потрібно замовляти та встановлювати міжкімнатні двері?На каком этапе нужно заказывать и устанавливать межкомнатные двери?

Правильно ще на етапі підготовчих ремонтних робіт (коли ведуться ще малярські роботи) замовити послугу «Вимір» і лише після цього зробити замовлення (купівлю) міжкімнатних дверей. Для отримання повноцінної гарантії, встановлення міжкімнатних дверей правильно виконати на фінальній стадії ремонту – закінчено всі малярні роботи (побілка, фарбування, наклейка шпалер, нанесення декоративної штукатурки), укладка підлогового покриття (ламінат, паркетна дошка, штучний паркет, ліноліум, ковролін) підлоги).