Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Послуги

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

☝️ Консультація

Підбір продукції відповідно до візуальних та технічних вимог дизайн – проекту Замовника. Ми приділяємо особливу увагу цьому етапу, тому що хочемо максимально чітко зрозуміти, що в результаті Замовник хоче побачити на своєму об'єкті. і який функціонал та технічні новинки можна застосувати на їхньому об'єкті.

✍ Прорахунок виробів

Ми пропонуємо кілька цінових варіантів того самого рішення. Такий підхід завжди дає правильний кінцевий результат – Клієнт задоволений технічним вирішенням своїх завдань плюс цінова пропозиція завжди відповідає запланованому раніше бюджету.

📐 Замір дверей

Кваліфікований технічний спеціаліст нашої компанії виїжджає на об'єкт Замовника (послуга платна – вартість уточнюйте у Фахівця, який веде ваше замовлення) та складає технічну карту дверних отворів об'єкта із зазначенням умов їх доопрацювання (якщо є необхідність). Даний документ надалі служить великим помічником при контролі Замовником будівельників, які працюють на його об'єкті, а також невід'ємною частиною договору.

🚚 Доставка дверей

Відповідно до термінів зазначених у договорі, служба логістики на момент отримання інформації від заводів-виробників повідомляє Замовнику про готовність продукції до відвантаження, домовляється про терміни доплати за договором, а також про можливу дату доставки продукції на об'єкт Замовника та зручну дату монтажу виробів.

🔧 Монтаж (установка) дверей

Після доставки продукції на об'єкт Замовника, заздалегідь узгоджену з відділом сервісу дату, монтажна бригада приступає до монтажу виробів. Наш підхід до монтажу виробів – ми використовуємо на наших об'єктах вузько спрямованих спеціалістів. Що це дає? Фахівець, який постійно проводить монтаж певних груп товарів (наприклад, вхідні, міжкімнатні або розсувні двері) максимально обізнаний про особливості конструктиву цих груп товарів та використовує весь набутий досвід у процесі роботи з ними. Цей підхід позитивно себе зарекомендував у плані ефективності та якості нашої роботи.

🙏  Гарантійне обслуговування

На всю продукцію надається гарантія заводу – виробника. На різні групи товарів і окремих виробників гарантійний термін може відрізнятися. При оформленні договору завжди звертайте увагу на гарантійний термін. Наша компанія для своїх Клієнтів надає також пост гарантійне обслуговування (оплачується окремо за тарифами компанії). Ця послуга узгоджується із сервісним відділом компанії.

Вгору
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber