Американська колірна компанія Pantone вибрала «універсальний фаворит» Classic Blue, або Pantone 19-4052, як свій колір року на 2020 рік.  Оголошений 4 грудня, колір Classic Blue описується Pantone як «обнадійлива присутність, вселяющєє спокій, упевненість і зв'язок».  «Цей універсальний фаворит, пов'язаний з поверненням ще одного дня».

Цього року колір Живого Корала цього року був «оживляючим і життєстверджуючим», а тінь 2020 років «приносить відчуття світу і спокою людському духу, пропонуючи притулок», согласЩно компанії.  За твердженням компанії цей колір Живого Корала є «пожвавленням і підтвердженням» життя, «приносить відчуття світу і спокою людському духу, пропонуючи притулок».

Також вважається, що кобальтово-синій відтінок пов'язаний з комунікацією, самоаналізом і ясністю. Інші переваги цього відтінку включають допомогу в концентрації і допомогу в переорієнтації думок, особливо в світлі розвитку технологій, що прискорюється.

«Pantone 19-4052 Classic Blue безмежно синього кольору, що нагадує про величезне і безконечне вечірнє піднебіння, спонукає нас дивитися за межі очевидного, щоб розширювати наше мислення; спонукає нас глибше мислити, збільшувати нашу перспективу і відкривати потік спілкування», - сказав Leatrice Eiseman, виконавчий директор Pantone Color Institute.

«Ми живемо в час, який вимагає довіри і віри», додала вона. «Саме такий роду постійність і упевненість виражають Pantone 19-4052 Classic Blue, твердий і надійний синій відтінок, на який ми завжди можемо вважатися».  Річний колір, який оголошується кожен грудень, вибирається виходячи з того, «що відбувається в нашій глобальній культурі в даний момент».

По словах Pantone, Classic Blue вже використовується в моді, дизайні інтер'єру, текстилі і графічному дизайні.  

Фахівці дизайн-бюро нашої студії також вже давно дивилися вперед і успішно вивели на ринок ще рік тому колір Lagune для дизайнерська колекція дверей Новій Світ design by Superdveri.ua Двері в цьому трендовом кольорі представлені в нашому фірмовому шоу-руме.