Ми працюємо. Київ, вул. Бориса Гмирі 8Б !
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

На прихованих петлях

Гарні двері з прихованими петлями – висока якість, швидке виготовлення та прийнятні ціни!

Якщо вас цікавлять вхідні двері, приховані петлі дозволяють зробити їх більш функціональними, захищеними та естетичними. Такі моделі користуються все більшою популярністю у сучасному світі. Вхідні двері (приховані навіси виглядають особливо привабливо) встановлюються в офісах, сучасних квартирах та будинках. Це не лише модний тренд, а й грамотне рішення, зумовлене сучасними реаліями.

Такі вхідні двері (приховані петлі знаходяться всередині конструкції і зовні не видно) мають багато переваг. До них належать:

 • Висока безпека. Зловмисники не зможуть зламати вхідні двері (приховані петлі спиляти неможливо) та проникнути у квартиру;
 • привабливий вигляд. Візуально вхідні двері, приховані петлі виглядають цільною і красивою конструкцією. Вона виглядає як одне ціле зі стіною. Не видно жодних зовнішніх кріплень;
 • довговічність. Якщо купувати вхідні двері, приховані петлі сучасного типу функціонуватимуть без будь-яких проблем довгий час. Вони не зламаються швидко, і не вимагатимуть частих візитів фахівців для заміни та сервісного обслуговування;
 • відмінна міцність. Такі приховані вхідні двері (ціна їх цілком доступна людям із середнім рівнем достатку) дуже надійні. Вони виготовляються з високоякісної сталі та міцних комплектуючих;

Вхідні двері "Приховані навіси". Особливості конструкції та встановлення

Якщо розглядати ці вхідні двері, приховані петлі являють собою дві пластинки, що згинаються. Одна кріпиться на коробі, друга – на торці. Опорна деталь – вісь із сталі. Щоб покращити процес ковзання, ці елементи оснащуються спеціальними втулками (антифрикційними). Деякі вхідні двері (приховані петлі у них на перший погляд нічим не відрізняються від інших) мають замість кріпильних пластин єдині корпусні деталі. Розміри цих елементів можуть бути різними. Вони залежать від можливості витримувати певне навантаження. Вхідні двері «Приховані навіси» складніші у монтажі, ніж традиційні конструкції. При їх установці треба чітко дотримуватися паралельності полотна, стіни та рами. Інакше час роботи такої конструкції набагато знизиться. Також приховані вхідні двері (ціна монтажу конструкції залежить від її складності) повинні встановлювати професіонали. Ця операція вимагає досвіду, скрупульозності та спеціалізованих навичок. Якщо вставляти в отвір такі вхідні двері, приховані петлі треба ретельно регулювати. Якщо цього не зробити, то встановлена ​​конструкція не зможе нормально працювати.

Вибираємо якісні вхідні двері, приховані петлі яких відповідають найвищим нормам

Необхідно розуміти, що купуючи вхідні двері, приховані навіси треба оглядати особливо ретельно. Ці елементи – важлива деталь фурнітури дверей. Завдяки їм конструкція відкривається та закривається. Якщо вибирати вхідні двері, приховані петлі мають бути надійними, мати високу міцність, витримувати інтенсивну експлуатацію протягом багато часу.

Також такі елементи повинні:

 • функціонувати безшумно;
 • не просідати;
 • легко витримувати навантаження від ваги дверного полотна;
 • бути виготовленими з якісних матеріалів, що відповідають найвищим вимогам.

Сьогодні на ринку вхідні приховані двері (ціна їх залежить від різних факторів) представлені у великій різноманітності. Але дуже важливо вибрати дійсно довговічну та функціональну конструкцію від виробника, який завоював довіру споживачів, високою якістю власної продукції.

Чотири причини співпраці з нашою компанією

 1. Приваблива ціна продукції. Наше підприємство має тривалі ексклюзивні контракти з виробниками. Тому у нас на вхідні приховані двері ціна пропонується без посередницьких комісій і торгових націнок. З нами співпрацювати зручно та вигідно.
 2. Гарантована якість. Вам потрібні вхідні двері, приховані петлі яких будуть служити довго та без проблем? Бажаєте придбати гарну та високоякісну конструкцію? Наша компанія пропонує двері вхідні, приховані петлі та інші елементи фурнітури та полотна. Ми реалізуємо тільки надійні матеріали та вироби. Наші спеціалісти ретельно стежать за якістю пропонованої продукції. Шлюб чи якісь проблеми повністю виключені.
 3. Великий асортимент. Хочете купити вхідні двері (приховані навіси – відмінний захисний елемент від злому)? Ми запропонуємо вам великий вибір моделей у різному дизайнерському оформленні та кольорах. Будь-який споживач знайде у нас вхідні двері (приховані петлі можуть бути різних розмірів) на свій смак та гаманець.
 4. Відповідальність. Ви замовили у нас вхідні приховані двері (ціна їх нижча, ніж у конкурентів)? Тоді можете бути впевнені - вони будуть у вас точно в попередньо визначений термін. Ми ніколи не підбиваємо своїх клієнтів.

Звертайтесь! Наші вхідні двері "Приховані петлі" виправдають Ваші очікування!

Немає товарів

Вгору