Кількість
|
Вартість
|
||
|
Міжкімнатні двері МДФ
МДФ – один із найпоширеніших матеріалів для виготовлення міжкімнатних дверей – сьогодні використовується досить активно багатьма виробниками. Більше того, його вже змогло гідно оцінити більшість покупців. Головне, вміти вибрати постачальника, добре підійшовши до цього питання.
Міжкімнатні двері МДФ - у чому криються їх переваги і наскільки суттєві недоліки
До незаперечних плюсів подібних виробів можна віднести демократичну ціну, невелику масу, можливість фарбування в будь-який відтінок і універсальність. Недоліками такого матеріалу є недовговічність фарбування та низька водостійкість. Багато хто вважає такі міжкімнатні двері найбюджетнішим варіантом, насправді ці вироби дійсно коштують недорого, але при цьому залишаються екологічними і практичними. Як правило, двері МДФ покриваються ламінатом або прикрашають шпоном. Саме це і робить їх універсальними для будь-яких дверних отворів, що теж є незаперечною перевагою.
Примітно, що виробничі потужності міжкімнатних дверей із МДФ не стоять на місці та постійно модернізуються, стосується це затвердження та бюджетних рішень, які насправді служать досить довго.
Якими вони бувають
Міжкімнатні двері МДФ вважаються одними з найпопулярніших, завдяки чому виробники крім традиційних моделей, створюють інші, більш оригінальні, розширюючи асортимент по максимуму. Міжкімнатні двері такого типу сьогодні виготовляються орними, розсувними, зі склінням або гладкими глухими та ін.
Зовнішній декор
Особливу увагу сучасні виробники приділяють оздобленню міжкімнатних дверей із МДФ. Найпоширенішими вважаються:
Шпон, представлений найтоншим шаром деревини. Подібне оздоблення дверей зовні не поступається аналогам з масиву, більше того, воно забезпечує підвищену міцність готовому виробу, оберігаючи його від будь-яких механічних впливів. Ламінат представлений папером, просоченим смолами. У цьому випадку на допомогу приходить сучасний друк, завдяки якому можна досягти чудової імітації дорогої обробки дверей. У той же час власники подібних дверей повинні постійно пам'ятати про те, що вони мають справу все-таки з папером, який піддається впливу вологи, може деформуватися від механічних впливів і через певний період вигоряє на сонці.
Двохромний ламінат - ще одне поширене оздоблення для дверей з МДФ, яке в порівнянні зі звичайним ламінатом вважається більш якісним. Він представлений спеціальною полімерною плівкою із додаванням корунду. Таким чином, можна ідеально імітувати шпон, стійкий до ультрафіолету, подряпин та стирання. Лакофарбові матеріали. Подібне рішення сьогодні використовується, як і кілька десятків років тому для того, щоб забезпечити якісніший захист готових міжкімнатних дверей з МДФ, зробивши його ефектнішим.
Конструкційні особливості міжкімнатних дверей із МДФ
Для того щоб забезпечити якісне декорування дверей із МДФ, застосовуються найрізноманітніші види скла. Воно може бути матовим, затемненим, прозорим, структурним або димчастим. До уваги обов'язково береться багата палітра відтінків, завдяки якій можна підібрати двері під будь-який інтер'єр. Щитові двері є досить популярними, коли потрібно облаштувати сучасне приміщення. Конструкція у них особлива завдяки тому, що при виробництві використовується цільне полотно. Каркас дверей створюється з бруса хвойного дерева, поверх якого кріпиться полотно МДФ, після чого повністю заповнюється картоном або оргалітом. Невелика маса та якісно виконана ізоляція таких дверей досягається саме завдяки наявності порожнистих осередків наповнювача.
Фільончасті міжкімнатні двері виготовляються на основі спеціальної рами з брусів. Вона представлена двома вертикальними стійками, з'єднаними один з одним горизонтальними поперечними. Конструкція дверей виходить досить хиткою, тому для її посилення застосовують додаткові перемички, здатні забезпечити просторову жорсткість. У результаті виходить конструкція, не схильна до деформації. Як наповнення дверей застосовуються МДФ фільонки.
Що потрібно врахувати для того, щоб вибрати дійсно якісні двері МДФ
Щоб такий товар виявився виключно якісним і надійним, слід знати нюанси його придбання. Насамперед, уважному огляду піддаються торці міжкімнатних дверей – саме тут часто трапляються дефекти. Поверхня повинна бути гладкою, без здуття та сколів. Всі двері, які оснащені скляними вставками, перевіряються додатково стеклами, які мають бути закріплені надійно та міцно. Якщо двері покликані забезпечувати підвищену звукоізоляцію, то її конструкції обов'язково застосовується гумка для короба і порога.