Ми працюємо. Київ, вул. Бориса Гмирі 8Б !
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Протипожежні

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Протипожежні двері за доступною ціною

Призначенням протипожежних вхідних дверей є стримування розповсюдження вогню та захист закритих приміщень від диму. Якісно підібрані протипожежні двері – гарант високої безпеки від полум'я та диму. Якісні двері вхідні металеві протипожежні витримують високу температуру деякий час. Зазвичай вони встановлюються в офісах, торгових центрах, кінотеатрах, лікарнях, технічних приміщеннях та евакуаційних сходах. Якщо Ви зацікавлені у покупці якісних протипожежних вхідних дверей у Києві за невисокою ціною, звертайтесь до нашої компанії. Ми гарантуємо чудове виконання дверима своїх функцій. Протипожежні двері нашого виробництва – надійна перешкода розповсюдженню вогню.

Особливості вогнетривких дверей

До вибору таких дверей вхідних сталевих протипожежних потрібен відповідальний підхід. Від їхньої якості залежить кількість матеріальних чи людських втрат у разі займання. Нижче наведено перелік основних властивостей, якими повинні мати протипожежні двері:

  • Повна відповідність розміру дверей та дверного отвору.
  • Використовуваний під час виготовлення матеріал – тугоплавкі та негорючі речовини.
  • Відсутність щілин між дверима та отвором.

Металеві двері вхідні протипожежні в Києві

Протипожежні вхідні двері ставляться у тих місцях, де їх установка забезпечується правилами та нормами. Вони допомагають затримати поширення полум'я та отруйного диму на час евакуації людей чи цінних предметів. Їх установка - правильне рішення, що служите ґрунтовним підстрахуванням. До того ж, придбання протипожежних вхідних дверей у нашій фірмі обійдеться недорого. За доступну ціну Ви отримаєте повну впевненість як купівлю. Щоб уточнити вартістьдвері вхідні металевіпротипожежну, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які детально дадуть відповіді на всі питання.

Наша компанія пропонує покупцям:

  • Широкий асортимент вхідних дверей.
  • Можливість замовлення онлайн.
  • Гарантована якість товару.
  • Виконання замовлень у мінімальні терміни.
  • Доступні ціни на двері та дверну фурнітуру.

Ми самі виробляємо товари, що продаються, а значить ручаємося за них і надаємо клієнтам гарантію на продукцію. Заощаджуйте на посередниках, які беруть великі відсотки.

Покупка у безпосереднього виробника – це вигідно!

Вгору