Ми працюємо. Київ, вул. Бориса Гмирі 8Б !
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Екошпон

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Міжкімнатні двері Екошпон

Міжкімнатні двері Екошпон – один із різновидів продукції, представленої в нашій компанії. У цьому розділі ви можете оцінити асортименти моделей з естетичним шпонуванням і підібрати ідеальний для себе варіант. Ми рекомендуємо вибирати схожі або однакові двері для різних приміщень будинку чи квартири та підготували для вас безліч варіацій, більшість з яких можна грамотно комбінувати.

Особливості міжкімнатних дверей Екошпон

При ознайомленні з продукцією ми дивимося насамперед на назву, в якій приставка «Еко» відразу створює асоціацію з екологічністю. І це не збіг – матеріал справді повністю безпечний, він практично нічим не обробляється, а головне, поєднує найкращі характеристики природної деревини та сучасних полімерів. Одна з відмінних рис продукції - висока щільність покриття. На практиці це дозволяє зберегти структуру цілісного матеріалу довгий час, навіть якщо з дверима не завжди поводяться акуратно. Простіше кажучи, екошпон щільний, а його міцність підвищена.

Зверніть увагу! Двері з категорій «Екошпон» та «Шпоновані» відрізняються.

Виготовляється продукція за спеціальною технологією. У роботі використовується професійне обладнання, що реалізує всі етапи послідовно та без відхилень. Деякі з них – подрібнення деревини, її фарбування, змішування з додатковими компонентами та просушування. Головний плюс технології - у результаті вдається отримати матеріал, який практично неможливо відрізнити від цільного дерева як за експлуатаційними, так і зовнішніми характеристиками. На двері міжкімнатні Екошпон ціни різні – найпростіші варіації коштують зовсім недорого, а складніші – трохи дорожчі. Рекомендуємо засновувати вибір на особистому бюджеті та побажаннях.

Переваги міжкімнатних дверей Екошпон

Позначимо кілька основних переваг продукції з представленого розділу каталогу:

 • зносостійкість;
 • довговічність;
 • велика різноманітність відтінків;
 • точна імітація цільного дерева;
 • стійкість до стирання;
 • механічна стійкість (особливо актуально для сімей, які мають маленьких дітей і є ризик ушкоджень);
 • стійкість до перепадів температур;
 • захист від сколів та подряпин;
 • відсутність негативного впливу ультрафіолету - навіть сонячне світло, що прямо потрапляє на поверхню, з часом не змінює відтінок покриття;
 • абсолютна екологічність та безпека всього використовуваного у виробництві сировини;
 • низька ціна (порівняно з іншими типами дверей, які можна порівняти за експлуатаційними та технічними параметрами з екошпоном).

Усього існує п'ять типів екошпона, що використовується у виробництві дверей. Вони практично не відрізняються зовні і в експлуатації - звичайний обиватель різниці не помітить (принаймні в перші роки). Так, є шкошпон на ПВХ чи поліпропіленовій основі, з натуральних деревних волокон, целюлози, ламінатин. Кожен із усіх представлених видів основ поставляється різними постачальниками. І найголовніше – виробляти продукцію краще з якісної сировини, в надійності та безпеці якої бренд упевнений.

Ми в свою чергу можемо гарантувати кожному покупцеві, що стоять наші міжкімнатні двері Екошпон недорого, а їх якість завжди висока. Для зручності вибору відповідної моделі скористайтеся фільтром за кольорами, призначенням, типом скління, стилем та іншими характеристиками, які вам підходять. Також запрошуємо оцінити інші типи дверей, серед яких є безліч моделей різних типів приміщень, наприклад, розсувні.

Вгору