Ми працюємо. Київ, вул. Бориса Гмирі 8Б !
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дверні петлі

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дверні петлі в інтернет-магазині «Superdveri»

Дверні петлі - це вид фурнітури, який повинен мати міцність і бути зручним в експлуатації. Важливо й те, щоб встановлені навіси гармоніювали з дизайном дверей. Правильно підбираючи вироби для встановлення та суворо дотримуючись правил монтажу, можна уникнути великої кількості проблем під час експлуатації. На нашому сайті представлені петлі для міжкімнатних дверей в різних варіантах, які ви зможете замовити за прийнятними цінами.

Як вибирати дверні петлі

Щоб придбати елементи для навішування дверей, необхідно звертати увагу на такі особливості:

 • Матеріал, з якого виготовлені двері, його ширина та вага.
 • Стиль вибраний для оформлення інтер'єру.
 • Тип конструкції дверей – вхідна чи міжкімнатна.
 • Місце, де встановлюватимуться кріплення – ліворуч чи праворуч.
 • Особливість торця дверей – вона може бути гладкою або фальцевою.
 • Можливість монтажу.

При підборі поворотного механізму, призначеного для фіксації полотна дверей, необхідно вибрати надійне з'єднання з високою міцністю та несучою здатністю. Якщо деталі для монтажу дверей вибрані неправильно або під час встановлення були допущені порушення, її експлуатаційні можливості та термін служби помітно скорочується. Тому при підготовці до роботи з встановлення та придбання фурнітури в Києві необхідно брати до уваги ширину дверей та її вагу. При визначенні маси необхідно враховувати і комплектуючі – це можуть бути ручки, замки та інші вироби.

Необхідну кількість навісів визначають залежно від параметрів:

 • Вироби, призначені для важких дверей від 80 кг, повинні мати чотири точки кріплення.
 • Якщо вага категорія конструкції до 60 кг, можна встановити 3 петлі.
 • При вазі дверей до 40 кг потрібні 2-3 петлі.
 • Стулка вагою до 25 кг – достатньо двох кріплень.

Як правило, дверні міжкімнатні петлі не перевищують ваги 40 кг. Тому для більшості варіантів дверей не потрібно більше трьох навісів. При визначенні кількості варто врахувати місце, де проводитиметься кріплення дверей, з якою частотою потрібно експлуатувати конструкцію, чи є доводчик. При здійсненні помилкових розрахунків висока ймовірність того, що двері будуть перекошуватись і просідати, через деякий час після початку експлуатації з'явиться дратівливий скрип.

Види петель

Перед тим, як вибрати і купити дверні петлі, варто визначитися з оптимальним для ваших завдань різновидом. Цей тип продукції поділяють залежно від існуючих ознак:

 • За конструкцією.
 • За способом кріплення.

По конструкції деталі може бути роз'ємними чи універсальними. Останній варіант виробів зручний тим, що може кріпитися як на ліву, так і праворуч. Але двосторонні кріплення мають серйозний недолік: демонтаж стулок може бути виконаний тільки у випадку, якщо видалено сам елемент. Рознімні вироби не створюють подібних складнощів – треба просто трохи підняти полотно та зняти його. Згідно з нормами, прийнятими в сучасному світі, до правих відносять кріплення, розташовані на торці дверей з правого боку при відкритті «на себе». Ліві розташовуються при такому варіанті відкривання з лівого боку.

На вигляд кріплення класифікація навісів така:

 • Врізні.
 • Накладні.
 • Викрутні.

Врізні різновиди відрізняються високою практичністю, але для їх встановлення необхідно діяти уважно. Одна частина повинна бути встановлена ​​врівень з площиною полотна дверей, друга - по відношенню до поверхні вертикального елемента коробки. При створенні виїмки менше товщини петлі не вийде щільного притвора, а при глибині, що перевищує необхідну, виникає перекіс.

Накладні навіси вважаються найбільш простими для монтажу і коштують дешевше за інші різновиди. Для їх встановлення не потрібна додаткова підготовка, спочатку проводиться монтаж на двері, потім коробку. Щоб з'єднання було міцним, накладні елементи повинні мати товщину щонайменше 2 м – для міжкімнатних різновидів дверей цього буде достатньо. До недоліків відносяться слабкі естетичні якості, велика ймовірність появи скрипіння.

Викрутні різновиди підходять для дверей з чвертями. Такі види фурнітури ввертають у торцеві виступи полотен і саму коробку. Цей тип кріплень підійде для дверей невеликої ваги, якщо вони мають достатню товщину. Попередньо проводиться висвердлювання монтажних отворів. Їх діаметр повинен бути трохи меншим, ніж у штифта деталі, що встановлюється.

Збираючись купити дверні петлі для міжкімнатних дверей, необхідно брати до уваги і їх естетичну складову. Для виготовлення фурнітури застосовують такі матеріали, як сталь, латунь та сплави металів. Латунні види фурнітури полірують, хромують, щоб надати їм гарного блиску, відтінку срібла або золота. Також може бути нанесене лакове покриття, яке продовжує термін служби продукції.

Якщо необхідно купити петлі, на нашому сайті ви зможете знайти велику різноманітність доступних для покупки варіантів. Вибір ви зможете зробити як самостійно, так і за допомогою наших спеціалістів. Завжди доступні консультанти, які допоможуть вам з вибором. Пропонуємо вигідні можливості доставки та зручні способи оплати.

Вгору